Polska wersja językowa English language Deutche sprache русском языке
Quest Investment | O firmie

Quest Investment

QUEST INVESTMENT Sp. z o.o. zarejestrowana została w lipcu 2012 roku w Tarnowskich Górach, aktualnie Siedziba Spółki mieści się w Radzionkowie.

Niewątpliwymi atutami całej organizacji są:

  • sprawne kierownictwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu w przemyśle, usługach i handlu,
  • operatywne podejmowanie przez Zarząd Spółki wszelkich decyzji
  • wysokie kwalifikacje i rzetelność wszystkich zatrudnionych, wykonujących jasno określone zadania i w pełni znających swoje kompetencje oraz związaną z nimi odpowiedzialność,

Wszystko to sprawia, że praktycznie z kwartału na kwartał, istotnie zwiększała się i zwiększa nadal, mierzona konkretnymi wskaźnikami, aktywność oraz pozycja Spółki na polskim rynku. Generalnie Spółka koncentruje swoją działalność w dwóch zasadniczych obszarach, tj.:

  • Handlu hurtowym, głównie w obrocie wyrobami hutniczymi, począwszy od tzw. asortymentu "czarnego" (blachy, pręty, walcówka rury, kształtowniki, odlewy i odkuwki), a skończywszy na asortymencie wysokogatunkowym, kwalifikowanym. W obszarze tym współpracujemy także z producentami akumulatorów, dostarczając im ołów.
    Nasza oferta jest systematycznie rozszerzana, w zależności od potrzeb rynku oraz oczekiwań klientów,
  • Wykonywania usług w wielu branżach naszej gospodarki, w tym m. in. dla górnictwa, kolejnictwa, energetyki, przemysłu maszynowego i budownictwa.

Obie te działalności są bardzo często ze sobą skorelowane, co niewątpliwie dodaje im sporej atrakcyjności.

W szeroko rozumianym obrocie handlowym coraz więcej miejsca Spółka poświęca i angażować się będzie na komplementarnych dostawach elementów stalowych "na wymiar" do realizacji konkretnych już inwestycji, w tym infrastrukturalnych (hale przemysłowe, ogrodzenia systemowe, specjalne roboty geotechniczne w zakresie budownictwa hydrotechnicznego i ogólnego, itp.). Dla tak pojmowanego przez Zarząd Spółki rozwoju, niejako strategicznym przedsięwzięciem stało się powołanie, co nastąpiło z jego inicjatywy, Śląskiego Konsorcjum Przemysłowego z siedzibą w Radzionkowie. Grupuje ono siedem podmiotów gospodarczych różnych branż oraz dziedzin i z całą pewnością istotnie rozszerza możliwości ofertowe Spółki.

Quest Investment jest jego Liderem

Rozwój Spółki w obrocie handlowym ukierunkowany jest na eksport towarów i usług, głównie na rynek niemiecki. Zarząd Spółki zawarł już umowę o ścisłej współpracy z dużym, niemieckim podmiotem gospodarczym. Rokowania w tym względzie są nadzwyczaj optymistyczne.

W kooperacji z ową firmą niemiecką planowany jest także import niektórych wyrobów hutniczych. Niezależnie od tego, Spółka skieruje także swą aktywność na modernizację istniejącego już oraz budowę nowego zaplecza w podstawowej opiece zdrowotnej, łącznie z następnym zarządzaniem nowo powołanymi do życia podmiotami.

Wymagania jakościowe naszych Klientów oraz realizowana Polityka Jakości determinują Zarząd Spółki i jej pracowników do ustawicznego doskonalenia wszystkich procesów techniczno – organizacyjnych, bezpośrednio i pośrednio związanych z prawidłowym funkcjonowaniem Spółki, a zatem i spełnianiem oczekiwań Klientów.

W Spółce Quest Investment funkcjonuje System Zarządzania Jakością zgodny z Normą PN-EN ISO 9001.

Z poważaniem,
Zarząd Quest Investment

Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Pewny Kontrahent Medal Polskiej Przedsiębiorczości Certyfikat Quality International Certyfikat ISO Firma Fair Play 2015 Firma Fair Play 2016 Certyfikat Solidna Firma Certyfikat Solidna Firma Firma Wiarygodna Finansowo Złota Siódemka Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach IHK Berlin

Quest Investment Sp. z o.o. ul. Unii Europejskiej 2, 41-922 Radzionków

e-mail: biuro@quest-invest.pl

Copyright © Quest Investment Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: Reklama ŚląskReklama Śląsk