Polska wersja językowa English language Deutche sprache русском языке
Quest Investment | Handel hurtowy

Handel hurtowy

Z myślą o Kliencie i jego indywidualnych potrzebach stworzyliśmy strukturę organizacyjną w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta oraz wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Spółka QUEST INVESTMENT w zakresie handlu hurtowego oferuje szeroki asortyment wyrobów hutniczych oraz surowców.

Ofertę opieramy wyłącznie na sprawdzonych i kwalifikowanych dostawcach, których wyboru dokonujemy na podstawie procedury „Nadzoru nad dostawcami i podwykonawcami”. Obecnie na liście naszych dostawców są uznani producenci, jak ArcelorMittal Distribution Solutions Poland, ThyssenKrupp Energostal, Blachy Pruszyński, Drozapol Profil S.A., Stal Profil S.A., Ekoinstal.

Na zapewnienie najwyższych standardów z zakresu realizacji i dostaw składa się zarówno staranny dobór dostawców, jak i nacisk na procedury kontrolingu surowca oraz wyrobu. Towary składowane są w pomieszczeniach specjalnie przygotowanych, przystosowanych i wyposażonych w odpowiedni park maszynowy do właściwego transportu, załadunku i rozładunku.

Dzięki wdrożonej polityce finansowej gwarantujemy korzystne rozwiązania finansowania zakupów, umożliwiające stworzenie dogodnych warunków płatności za zakupione towary.

Podczas realizacji każdego zlecenia oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników Działu Handlowego oraz Technologicznego.

Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Pewny Kontrahent Medal Polskiej Przedsiębiorczości Certyfikat Quality International Certyfikat ISO Firma Fair Play 2015 Firma Fair Play 2016 Certyfikat Solidna Firma Certyfikat Solidna Firma Firma Wiarygodna Finansowo Złota Siódemka Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach IHK Berlin

Quest Investment Sp. z o.o. ul. Unii Europejskiej 2, 41-922 Radzionków

e-mail: biuro@quest-invest.pl

Copyright © Quest Investment Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: Reklama ŚląskReklama Śląsk