Polska wersja językowa English language Deutche sprache русском языке
Quest Investment | Aktualności

Aktualności

 • Wyprawa na Mont Blanc pod patronatem Quest Investment

  12.12.2016r.

  Zarząd Spółki Quest Investment ze względu na ukierunkowanie w CSR docenia ludzi z pasją i zaangażowaniem w realizację postawionych sobie celów.

  Ze względu na to, we wrześniu tego roku Zarząd postanowił wesprzeć wyprawę, dwójki zaprzyjaźnionych Spółce ludzi, na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc, spełniając tym samy ich marzenia. Początkowo nie było pewności, czy uda się zdobyć "dach Europy", jednak Zarząd oraz pracownicy byli dobrej myśli i mocno trzymali kciuki za powodzenie całego przedsięwzięcia.

  9 września 2016, kiedy to planowany był atak szczytowy cały zespół Quest Investment z niecierpliwością oczekiwał wieści z Francji. Ku uciesze zainteresowanych, wszystko poszło zgodnie z planem i całe 4808m n.p.m. zostało zdobyte.

  Niedawno otrzymaliśmy piękne zdjęcia uwieczniające przebieg całej wyprawy, pokazujące piękne okolice francuskich Alp.

 • Quest Investment – pracujemy na zasadach „fair play”

  01.12.2016r.

  Spółka Quest Investment ponownie została laureatem programu „ Przedsiębiorstwo Fair Play”. Drugi rok z rzędu doceniono rzetelne traktowanie kontrahentów, wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań podatkowych, jak również zaangażowanie naszej Spółki w społeczną odpowiedzialność biznesu.

 • Centrum Handlowe Posnania - podwykonawcą Quest Investment

  07.10.2016r.

  Spółka Quest Investment zakończyła prace na budowie, jednego z największych w Polsce, Centrum Handlowego Posnania w Poznaniu.

  Jako jeden z podwykonawców Nasza Spółka zrealizowała zlecenie na wykonanie, dostawę i montaż konstrukcji stalowej na dachu CH. Dostarczone elementy konstrukcyjne to m.in. drabiny stalowe, pomosty, schody stalowe, elementy wsporcze, przejścia nad kanałami wentylacyjnymi, rozmieszczone na całej powierzchni dachu Posnani. Montaż każdego elementu wymagał indywidualnego, dokładnie przemyślanego, projektu. Całość prac trwała od czerwca do września i zakończyła się podpisanym przez generalnego wykonawcę, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, protokołem odbioru końcowego.

 • Quest Investment - Solidna Firma

  12.07.2016r.

  Zarząd Spółki Quest Investment z pełną satysfakcją informuje o otrzymaniu certyfikatu wiarygodności: „SOLIDNA FIRMA 2016”, przyznanego w ramach programu gospodarczo - konsumenckiego „Solidna Firma”, za solidność, transparentność i konsekwencję w dążeniu do osiągania sukcesów.

  Quest Investment

 • Quest Investment laureatem nagrody „Najwyższa Jakość Quality International 2016”

  30.06.2016r.

  Szanowni Państwo,
  Spółka Quest Investment została tegorocznym laureatem konkursu:

  Najwyższa Jakość QI 2016 w kategorii QI services - usługi najwyższej jakości

  Przyznane wyróżnienie jest uznaniem dla wdrożonych systemów i metod zarządzania, gwarantujących najwyższą jakość usług oferowanych naszym obecnym i przyszłym klientom.

 • „Quest Investment – firma dobrze zarządzana”

  13.06.2016r.

  Zarząd Spółki Quest Investment został nagrodzony w tegorocznej edycji programu gospodarczego „Firma Dobrze Zarządzana” realizowanym przez Wydawnictwo MaxMedia, za wyróżniającą się działalność, rosnącą pozycję firmy na rynku, wiarygodność, rzetelność osiągnięte poprzez skuteczne zarządzanie oraz kierowanie się zasadami etyki w biznesie.

 • "Quest Investment - wspieramy lokalną społeczność"

  10.06.2016r.

  W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Quest Investment Sp. z o. o. wsparło finansowo DPS w Nakle Śląskim, zostając głównym sponsorem, Dnia Otwartego pod hasłem „RÓŻNI, ALE RÓWNI”.

  Więcej zdjęć pod niniejszym linkiem http://dompomocy.sgl.pl/galeria.php?galeria_id=284

 • „Medal Przedsiębiorczości dla Quest Investment”

  09.06.2016r.

  Szanowni Państwo,
  Dnia 04.06.2016 r. Spółka Quest Investment ponownie otrzymała licencje Godła Medalu Polskiej Przedsiębiorczości 2016. Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem uznania dla stale rosnącej dynamiki przedsiębiorstwa przy jednoczesnym utrzymaniu płynności finansowej, co natomiast przekłada się na zaufanie Klientów do prowadzonej przez Spółkę działalności oraz budowaniu pozytywnego wizerunku Przedsiębiorstwa zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

 • „Trzecie złoto Quest Investment - ponownie docenieni przez Bisnode Polska"

  18.04.2016r.

  Zarząd Spółki z dumą informuje, iż otrzymaliśmy prestiżowy ZŁOTY CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ za Najwyższą Ocenę Stabilności firmy za rok 2015, przyznany przez międzynarodową wywiadownie gospodarczą Bisnode D&B Polska. Jest to już trzeci, po roku 2013 i 2014, certyfikat świadczący o wysokim poziomie rentowności, zdolności i płynności finansowej Naszej Spółki.

 • Quest Investment - Rzetelna Firma

  05.04.2016r.

  Zarząd Spółki Quest Investment z pełną satysfakcją informuje o otrzymaniu Certyfikatu:

  „RZETELNA FIRMA”,

  Przyznawany w ramach programu „ Rzetelna Firma” przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. pod nadzorem Ministra Rozwoju. Jest stale aktualizowaną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Certyfikat poświadcza najwyższe standardy prowadzenia biznesu.

 • „Quest Investment - Społecznie odpowiedzialni"

  10.03.2016r.

  W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Zarząd Quest Investment Sp. z o. o. od początku istnienia konsekwentnie angażuje się w działania prospołeczne. Tym razem pomoc finansową okazaliśmy lokalnemu klubowi piłkarskiemu LKS „Przyszłość” Nowe Chechło oraz klubowi jeździeckiemu Silesia Driving Club.

  http://www.drivingclub.pl/sponsorzy.html

 • „Sukces w sektorze stalowym ? Tak, to realne”

  15.02.2016r.

  Dnia 12 lutego 2016 r. ukazał się nr 35 dziennika „RZECZPOSPOLITA – Biznes Trendy” z zamieszczonym artykułem dotyczącym naszej Spółki.

 • "Quest Investment z certyfikowanym systemem zarządzania jakością"

  18.01.2016r.

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, iż w dniu 18.12.2015 r. nasza Spółka przeszła pozytywnie certyfikację Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN – EN ISO 9001 : 2008

  Audyt certyfikujący przeprowadziła jednostka LL-C (Certification) Czech Republic s. r. o.

 • Quest Investment „gramy” Fair Play

  01.12.2015r.

  Spółka Quest Investment została tegorocznym laureatem programu „ Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”, co potwierdza nasze zapewnienia o uczciwym i rzetelnym traktowaniu kontrahentów, wywiązywaniu się ze zobowiązań podatkowych, jak również zaangażowanie naszej Spółki w społeczną odpowiedzialność biznesu, czego przykładem jest konsekwentne wspieranie szkół, stowarzyszeń i drużyn sportowych.

 • Quest Investment laureatem nagrody „Kruszec biznesu”

  04.09.2015r.

  Spółka Quest Investment została tegorocznym laureatem nagrody „KRUSZEC BIZNESU” w kategorii „FIRMA ROKU 2015 r.”, przyznawanej przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Tarnowskich Górach. Wyróżnienie to stanowi o jakości, unikatowych walorach oraz innowacyjności laureatów. Wręczenie statuetki miało miejsce podczas uroczystej Gali 28.08.2015 r. w Pałacu w Brynku.

  Wydarzenie to, zgodnie z ideą organizatorów, było dla nas, jak również innych uczestników znakomitą okazją do nawiązania kontaktów z przedstawicielami organów administracji publicznej oraz samorządowej, lokalnych przedsiębiorstw branży metalurgicznej jak i dyskusji oraz wymiany myśli związanych z rozwojem gospodarki naszego regionu.

 • "Czy możliwa jest jakość bez kompromisów"

  31.08.2015r.

  Dnia 28.08.2015 r. ukazał się nr 167 „DZIENNIKA GAZETY PRAWNEJ - Forum Biznesu” z zamieszczonym na pierwszej stronie wywiadem z Prezesem Quest Investment – Łukaszem Cichoń.

 • QUEST INVESTMENT - Solidna Firma

  13.08.2015r.

  Zarząd Spółki Quest Investment z pełną satysfakcją informuje o otrzymaniu Certyfikatu:

  „SOLIDNA FIRMA”,

  jak świadczy sama Kapituła Programu „to specjalne wyróżnienie […] poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa”, stanowiący o przestrzeganiu praw konsumenta oraz zasad wolnej konkurencji. Potwierdza uczciwość oraz terminowość w kontaktach z klientami co jest realizacją podstawowej misji naszej Spółki.

 • QUEST INVESTMENT członkiem SOUTH Poland cleantech cluster.

  10.07.2015r.

  Szanowni Państwo,
  Z dniem 10 lipca 2015 r. Spółka QUEST INVESTMENT została członkiem klastra technologicznego pod nazwą „ South Poland Cleantech Cluster”, tworząc wraz z innymi partnerami jego grupę założycielską. Działalność Klastra ma na celu wymianę wiedzy dla zwiększenia efektywności wykorzystania posiadanych zasobów, co daje możliwość wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek. Przewodnią ideą jest stworzenie sieci współpracy w obszarze Cleantech, która umożliwi efektywne połączenie i wykorzystanie potencjału osób, przedsiębiorstw, uczelni wyższych, jednostek naukowo-badawczych, instytucji, otoczenia biznesu oraz władz regionalnych oraz nieustane wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności w obszarze funkcjonowania Klastra.

 • „REVITA PARK” – NOWY PARTNER QUEST INVESTMENT

  29.06.2015r.

  QUEST INVESTEMENT Sp. z o.o. w dniu 29 czerwca 2015 roku w Katowicach, podpisała umowę o współpracy z Parkiem Przemysłowo- Technologicznym „Revita Park”. Podstawowym przedmiotem działania będzie wspólna realizacji projektów o tematyce ekologicznej, zwłaszcza związanych z wdrażaniem prac naukowo - badawczych oraz innowacyjnych technologii w praktyce gospodarczej. Zakres współpracy będzie obejmował badania i analizy laboratoryjne, opracowania eksperckie jak również projekty i programy rewitalizacyjne wraz z prowadzeniem działań szkoleniowych i informacyjnych.

 • Dążymy do otrzymania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością

  17.06.2015r.

  Informujemy iż z dniem 17.06.2015 nasza Spółka rozpoczęła wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009, co potwierdzamy poniższym zaświadczeniem.

 • Quest Investment z medalem polskiej przedsiębiorczości

  08.06.2015r.

  Sznowni Państwo
  Za oferowanie najwyższej jakości usług oraz stale rosnącą dynamikę przedsiębiorstwa dnia 04.06.2015 nasza Spółka została wyróżniona godłem „MEDALU POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015” o nr PM26052015MPP013.

  Przyznanie Godła Medalu Polskiej Przedsiębiorczości jest wyrazem szacunku dla naszej pracy włożonej w uzyskanie obecnej pozycji na rynku oraz silną motywacją do osiągnięcia postawionych sobie celów.

 • Quest Investment - firma wiarygodna finasowo

  02.06.2015r.

  Zarząd Spółki Quest Investment z pełną satysfakcją informuje o otrzymaniu Certyfikatu „FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO”, stanowiący o bieżącej wiarygodności i stabilności finansowej naszego przedsiębiorstwa. Został on przyznany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor na dzień 02.06.2015r. Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo potwierdza, iż jesteśmy solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym, terminowo wywiązującym się ze swoich zobowiązań finansowych wobec kontrahentów jak i całego systemu bankowego.

  Autentyczność certyfikatu można potwierdzić na stronie: certyfikat.big.pl/6452536050

 • Złoty Quest Investment

  28.04.2015r.

  Szanowni Państwo, z dumą informujemy iż, Spółka Quest Investment otrzymała prestiżową nagrodę „ZŁOTA SIÓDEMKA BRANŻY ENERGETYCZNEJ 2015 R.” w kategorii „Słupy Energetyczne”. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, iż nasze projekty zyskały uznanie w oczach ekspertów.

 • Nowe perspektywy dla Quest Investment

  13.04.2015r.

  Od kwietnia 2015 r. jesteśmy członkiem POLSKO IRACKIEJ IZBY WSPÓŁPRACY PRZEMYSŁOWO- HANDLOWEJ. Liczymy na owocną współpracę z przyszłymi kontrahentami z Bliskiego Wschodu.

 • Quest Investment sponsorem tytularnym klubu

  02.04.2015r.

  Informujemy, że od lutego bieżącego roku jesteśmy sponsorem tytularnym drugoligowego klubu siatkarskiego z Radzionkowa - QUEST „Sokół” Radzionków.

  Trzymamy kciuki za dziewczyny oraz życzymy im samych sukcesów w nadchodzącym sezonie!

 • „Drugie złoto” Spółka Quest investment ponownie doceniona przez BISNODE Polska.

  23.03.2015r.

  Po raz drugi mamy zaszczyt poinformować, iż otrzymaliśmy prestiżowy ZŁOTY CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ za Najwyższą Ocenę Stabilności firmy tym razem za rok 2014, przyznany przez międzynarodową wywiadownie gospodarczą Bisnode D&B Polska.

 • Nowy obszar inwestycji Quest Investment Sp. z o.o.

  18.03.2015r.

  Dnia 17.03.2015 roku nasza Spółka podpisała list intencyjny z Przychodnią Lekarską RAD_MED Sp. z o.o. z siedzibą w Radzionkowie, dotyczący współpracy przy tworzeniu i realizacji projektu budowy obiektu użyteczności publicznej służącego ochronie i poprawie stanu zdrowia mieszkańców Radzionkowa i okolic. Współpraca ma na celu wypracowanie technicznych, prawnych i ekonomicznych założeń realizacji ww. projektu.

 • "Pewny Kontrahent" - certyfikat wiarygodności w rękach Quest Investment Sp. z o.o.

  13.02.2015r.

  Szanowni Państwo, Spółka QUEST INVESTMENT może poszczycić się otrzymaniem Certyfikatu Wiarygodności "PEWNY KONTRAHENT" za uczestnictwo w programie wiarygodności biznesowej i stosowania polityki bezpieczeństwa finansowego.

 • Spółka Quest Investment doceniona przez Bisonde Polska

  05.01.2015r.

  Mamy zaszczyt poinformować, iż otrzymaliśmy prestiżowy ZŁOTY CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ za Najwyższą Ocenę Stabilności firmy w roku 2013 przyznawany przez międzynarodową wywiadownie gospodarczą Bisnode D&B Polska.

 • Przekraczamy granice - umowa z niemieckim potentatem branży stalowej

  10.12.2014r.

  W listopadzie 2014r. QUEST INVESTMENT Sp. z o.o. podpisała trójstronną umowę o współpracy z Spółką Stal - Produkt oraz niemiecką firmą produkcyjno handlową. Dzięki ww. umowie, opierającej się na szeroko rozumianym partnerstwie w obrocie handlowym wyrobami hutniczymi oraz konstrukcjami stalowymi, QUEST INVESTMENT Sp. z o.o. zyskuje możliwość nawiązania kontaktu z wieloma zachodnioeuropejskimi kontrahentami.

Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Wiadrygodności Biznesowej Certyfikat Pewny Kontrahent Medal Polskiej Przedsiębiorczości Certyfikat Quality International Certyfikat ISO Firma Fair Play 2015 Firma Fair Play 2016 Certyfikat Solidna Firma Certyfikat Solidna Firma Firma Wiarygodna Finansowo Złota Siódemka Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach IHK Berlin

Quest Investment Sp. z o.o. ul. Unii Europejskiej 2, 41-922 Radzionków

e-mail: biuro@quest-invest.pl

Copyright © Quest Investment Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: Reklama ŚląskReklama Śląsk