Czym zaskoczyć swojego tatę na dzień ojca?

Bardzo ważne święto

Dzień Ojca 2020 jest dobrym pretekstem do obdarowania prezentem mężczyzn, którzy są rodzicami doświadczonymi, ale także tych mężczyzn, których dzieci dopiero przyjdą na świat. Nie ma lepszego prezentu niż książka dla taty.

Pomimo tego, że w Polsce o wiele huczniej się obchodzi Dzień Matki, to nie możemy również zapominać o swoich ojcach. Ich święto jest obchodzone w czerwcu. Dokładnie 23 czerwca. Podziękujmy w ten dzień za ich poświęcenie oraz wsparcie. Coraz więcej mężczyzn obecnie opiekuje się dziećmi i nawet wybiera się na urlop tacierzyński. Są wsparciem dla swoich partnerek.

Dziej Ojca jest także świetną okazją, aby móc wesprzeć panów, którzy zostaną dopiero rodzicami. Przyszłym tatusiom przyda się także solidna porcja wiedzy właśnie w postaci poradników oraz książek. Zobaczmy zatem jakie książki będą dla młodego ojca najlepszym wyborem.

Świetne książki

Bardzo fajną pozycją jest książka – Jestem tatą! Co naprawdę muszą wiedzieć ojcowie? Jest to bardziej poradnik niż książka. Znajdziemy w nim triki oraz także sprawdzone sposoby na to, jak sobie radzić w tej nowej oraz zdecydowanie najważniejszej roli. Książka jest napisana lekkim oraz zabawnym językiem. Pozwala ona zapanować ojcu nad wszystkim. Autorem jest Maiwald. Zdecydował się na opisanie nie tylko opieki nad dzieckiem, ale także na pomocy partnerce podczas ciąży. Wszystko to jest ujęte w rocznym oraz zgrabnym bardzo planie.

Kolejną bardzo ciekawą propozycją jest książka Tomasza Samojlika oraz Wojciecha Mikołuszko pod tytułem – Tato, a po co? Dzieci zdecydowanie uwielbiają zadawać najróżniejsze pytania. Czasami podejmują się bardzo zaskakujących tematów. Chociaż przyszli ojcowie mają troszkę czasy, aby się do tego wszystkiego przygotować, to chyba najlepiej jest zacząć możliwie najwcześniej. Wspomniana książka jest już kontynuacją pierwszej części – Tato, a dlaczego? W nowej częściej bohaterowie książki są bardzo ciekawi świata oraz także rezolutni. Mowa tutaj o Idzie oraz Kacprze. Mają oni cały czas pytania dla swojego taty. Niektóre pytania są tak zaskakujące, że ojcowie kompletnie nie wiedzą jak mają na nie odpowiedzieć. Mają z tym spory problem. Na pewno książka ta jest ogromną porcją oryginalnej wiedzy, która wybawić może niejednego tatę z opresji naprawdę srogiej. Wszystkie wymienione propozycje kupimy zarówno w księgarniach internetowych, jak i także w tradycyjnych księgarniach stacjonarnych. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Miłość zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Darek

Back to top